Youtube


Facebook


Instagram

Zacznij mówić po angielsku

Chcesz swobodnie używać angielskiego? Zacząć od początku? Wznowić naukę? A może masz braki i chcesz uzupełnić wiedzę?

Dowiedz się jak w skuteczny i przyjemny sposób możesz w niedługim czasie osiągnąć sukces językowy.


Zobacz jak wygląda i działa Masterclass


ZALOGUJ

Zobacz jak uczę

Obejrzyj przykładową lekcję i przy okazji powtórz czasownik CAN i CAN’T 🙂

Jakie są najczęstsze problemy nauką angielskiego? Dlaczego tak ciężko się za to wziąć?

Nauka języków to proces długotrwały, pełen wzlotów i upadków, obarczony wieloma wątpliwościami, porażkami i problemami. Są wśród nas wiecznie początkujący, są też tacy, którzy sparaliżowani strachem milkną, gdy trzeba coś powiedzieć. Jedni rezygnują z nauki angielskiego, inni – choć marzą o tym by mówić po angielsku – wcale nie zaczynają się uczyć, nie podejmują nawet próby. Mam prośbę, zanim przejdziemy dalej, przeczytaj proszę wypowiedzi w punktach 1-4. Czy widzisz tam siebie? Czy któraś sytuacja jest podobna do Twojej?

1. Chcę się uczyć, ale nie mam czasu – mam na głowie dom, obowiązki, pracę, rodzinę, nawet pies chce ciągle coś ode mnie… Kiedy więc mam jeszcze znaleźć czas na naukę? Nie jestem w stanie wygospodarować tej godziny w ciągu dnia, a wieczorem mam dość i idę spać. Ale bardzo chciałbym znać angielski!

2. Może i bym się chciał się uczyć, ale w moim wieku to nic już mi pewnie do głowy nie wejdzie!  Za późno!

3. Patrzę w internet, a tam tyle tych lekcji, setki filmów i tyle samo nauczycieli… Wszystko za darmo chociaż, ale mam mętlik w głowie, nawet nie wiem, od czego zacząć, a jak już coś obejrzę, to nie wiem co ma być następne… Poskaczę po filmach – trochę tu, trochę tam, ale nic to nie daje, więc przełączam na śmieszne koty!

4. Chodzę na korepetycje raz w tygodniu, czasami lekcja wypadnie, czasami nauczycielowi, czasami coś u mnie, w sumie fajne są te lekcje. Niby pamiętam wszystko dzień, dwa, potem trochę wiedza ulatuje, bo nie mam czasu ćwiczyć i powtarzać. Wciąż jestem początkujący. Dodatkowo coraz drożej, jeszcze ten dojazd, w sumie to dwie godziny muszę przeznaczyć i nie wiem czy nie zrezygnuję…

Jeżeli któraś z przytoczonych sytuacji jest Ci znana, to koniecznie przeczytaj tę stronę do końca. Mam dla Ciebie bardzo dobre rozwiązanie!

Cieszę się, że tu jesteś!

Oto moje rozwiązanie na pokonanie wielu barier i umożliwienie Ci osiągnięcia sukcesu w nauce języka angielskiego

Masterclass Pozytywna Akademia Językowa

To stworzona przeze mnie internetowa szkoła działająca nieco inaczej niż typowe, zamknięte kursy i szkolenia. 
Powiedziałabym, że forma i zasada działania podobna jest do bardzo popularnych ostatnio serwisów filmowych.

Całą moją wiedzę, pasję i prawie 20-letnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych zebrałam w całość i z wielką dumą oddaję w Twoje ręce mój największy i najbardziej ambitny projekt, dzięki któremu

już wkrótce spełnisz swoje marzenie

zaczniesz mówić po angielsku

A to co już umiesz poprawisz, dopracujesz i wyniesiesz na jeszcze wyższy poziom.

Chcesz podróżować po świecie? Dogadać się za granicą? Znaleźć lepszą pracę? A przede wszystkim poczuć się pewniej z językiem?

To miejsce idealne dla Ciebie.

Hello! My name is Agnieszka 🙂

Już jako dziecko chciałam uczyć, zmieniać życie ludzi na lepsze i radośniejsze. A po kilkunastu latach moje dziecięce marzenia się spełniły. Ukończyłam studia w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW i zostałam nauczycielem, a później lektorem, metodykiem nauczania oraz właścicielem szkoły językowej, którą prowadzę do dziś. Jestem autorką kilku kursów do nauki angielskiego. Uwielbiam uczyć wszystkie grupy wiekowe i nigdy nie ograniczałam się do uczenia jednej, dzięki czemu nigdy się nie nudziłam i bardzo rozwinęłam jako nauczyciel. Moi najmłodsi uczniowie mieli niecałe 3 latka, a najstarszy – 73. Uczyłam przedsiębiorców, osoby pracujące w logistyce, handlu i korporacjach, pilotów, mechaników lotniczych a także wiele innych osób w różnym wieku i na różnych poziomach językowych. Na początku 2020 roku stworzyłam i cały czas prowadzę Pozytywną Akademię Językową, blog, kanał na YouTube oraz media społecznościowe Akademii do których zapraszam Cię już dziś. Można powiedzieć, że jestem pasjonatką języka angielskiego i metodyki nauczania. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną, kocham zwierzęta a w przyszłości chciałabym zostać także trenerem psów 🙂

Dlaczego Masterclass Pozytywna Akademia Językowa to dobry sposób na rozwiązanie najczęstszych problemów z nauką języka?

CZAS! CZAS! I jeszcze raz CZAS!

Nie potrzebujesz poświęcać kilku godzin dziennie. Byłoby wspaniale, ale nie jest to konieczne. Wystarczy pół godziny – regularnie – aby szybko zobaczyć zaskakująco dobre efekty.

Nie musisz wychodzić z domu ani szukać w odchłani internetu pojedynczych lekcji z coraz to nowym nauczycielem, losowych materiałów, ćwiczeń, które później okazują się niedopasowane – koniec z tym. Wchodzisz na stronę mojej internetowej szkoły, masz wszystko co potrzeba i od razu przechodzisz do działania! To niesamowita oszczędność czasu! 

Jako mój uczeń otrzymujesz nieograniczony dostęp do ogromnej ilości filmowych lekcji wraz z materiałami pomocniczymi, a do bogatej już biblioteki co miesiąc regularnie dodaję nową zawartość. Żeby ułatwić Ci cały proces nauki, lekcje pogrupowałam i poukładałam w specjalne zestawy odnoszące się do Twoich konkretnych potrzeb i poziomu. Bez względu na to czy chcesz uczyć się na spokojnie po kolei czy chcesz wpaść na chwilę na szybką powtórkę gramatyki – wszystko masz w zasięgu ręki.

Poświęcając tylko 30 minut dziennie za 3 miesiące będziesz porozumiewać się po angielsku!

Żeby ułatwić Ci naukę w ciągu zabieganego dnia, całe lekcje podzieliłam na krótkie, kilkuminutowe rozdziały, z których każdy dotyczy konkretnej kwestii. Jeżeli masz chociaż kilka minut, to za każdym razem przerobisz całkowicie jeden konkretny kawałek wiedzy. To da Ci poczucie postępu i zmotywuje do kolejnych, krótkich sesji w następnych dniach. Regularny kontakt z angielskim przez kilkanaście minut dziennie przyniesie Ci lepsze rezultaty niż godzina nauki raz na tydzień! 

Możesz uczyć się lub po prostu słuchać lekcji w międzyczasie, gdy coś robisz, jesteś na spacerze lub w samochodzie. Dla takiej właśnie wygody filmy znajdziesz także w długich wersjach, czasami nawet godzinnych.

Wiek nie ma znaczenia. Liczy się CHĘĆ!

Możesz zacząć naukę od samych podstaw, w dowolnym wieku.

Od prawie wielu lat prowadzę zajęcia z uczniami z różnym wieku. Miałam uczniów w wieku od 3 do 73 lat 🙂 Korzystając z moich doświadczeń przygotowałam lekcje w taki sposób, że będą odpowiednie dla dzieci od 4 klasy szkoły podstawowej wzwyż, a górnej granicy nie ma 🙂 Zarówno filmy jak i materiały dodatkowe są wyjątkowo uniwersalne. Nawet najprostsze zagadnienia wytłumaczę Ci w bardzo przystępny sposób, z uśmiechem i cierpliwością. Wiem, że początki są najważniejsze, bo to na nich możemy się “sparzyć” i zniechęcić. Do tej pory wszyscy uczniowie wychodzili ode mnie z uśmiechem, szybko otwierali się na nowe doświadczenia, przełamywali barierę w mówieniu i wzmacniali swoją motywację. Mam z tego ogromną satysfakcję!

Sprawię, by i Tobie nie zabrakło motywacji! W naszej grupie na Facebooku, na naszym forum i na wspólnych lekcjach na żywo będę Cię dopingować. Sprawdzisz postępy, będziesz wiedzieć, że jesteś na właściwym torze. Zaczynając od zera możesz dojść do dobrego poziomu bo biblioteka rozwija się razem z Tobą. Postaram się, aby nie zabrakło Ci rzeczy do nauki, a do przerobionych materiałów w każdej chwili możesz wrócić dla powtórek.

Od A do Z w moich rękach!

Oferuję Ci wyjątkowe miejsce, gdzie od razu trafisz w ręce jednego nauczyciela – mnie 🙂 I to ja poprowadzę Cię i wesprę w całym procesie nauki angielskiego. To ważne, nie będzie tu przekazywania Ciebie “z rąk do rąk”. Gwarantuje to ciągłość i podążanie według jasnej, sprecyzowanej koncepcji, co w efekcie da szybsze efekty nauki. Wszystkie lekcje przygotowałam w sposób metodyczny, zgodnie z moim autorskim planem i pomysłem. Zasugeruję Ci, co po kolei przerabiać, co oglądać, jakie ćwiczenia wykonać, żeby efekty pojawiły się jak najszybciej. Zależy mi bardzo, żeby każda minuta Twojego cennego czasu, który poświęcisz na naukę, była maksymalnie wykorzystana.

Zmotywuję Cię do nauki i pokażę, jak skutecznie i wydajnie uczyć się samodzielnie w domu – tę dziedzinę szczególnie uwielbiam i przykładam do niej ogromną wagę. Jestem dumna, że mogę pokazać tak wiele często pomijanych i bagatelizowanych przez innych nauczycieli technik samodzielnej nauki. To zadziwiające, że ta wiedza nie jest przekazywana już w szkole! Z doświadczenia wiem jak często uczniowie – mimo posiadanych dobrych narzędzi i materiałów – pozostawiani sami sobie gubią się, zniechęcają i w końcu porzucają naukę. Mnóstwo czasu poświęciłam na opracowanie i odpowiednie pokazanie “jak się uczyć” – z pewnością szybko odczujesz efekty naszej wspólnej pracy.

Kontakt na żywo

Znajdziesz wsparcie w postaci forum dyskusyjnego dla moich uczniów, zamkniętej grupy na Facebooku oraz co bardzo ważne:

cotygodniowe lekcje na żywo i webinary ze mną.

Wspólnie przerobimy rzeczy, które być może są niejasne, powiem Ci dokładnie jak masz się uczyć, odpowiem na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli akurat nie możesz być na takiej lekcji to nie martw się – nic Cię nie ominie – wszystko będzie nagrane i umieszczone w odpowiednim dziale, obejrzysz na spokojnie w wolnej chwili. Dodatkowo, zrobisz różne ćwiczenia, które umieszczam w grupie na facebooku i na forum, by wiedza z lekcji na żywo nie uleciała. 🙂

W końcu znajdziesz się w przyjaznym, ciepłym miejscu gdzie – w dobrej, przyjaznej, pozytywnej atmosferze pod moim okiem – Twoje umiejętności i poziom języka wystrzelą w górę!

Powtórki i ćwiczenia

Oprócz dziesiątek pełnowartościowych lekcji, setek materiałów wideo czekają na Ciebie specjalnie przygotowane przeze mnie materiały dodatkowe do każdej lekcji. Strony pdf, infografiki, prezentacje, interaktywne ćwiczenia, moje odręczne notatki – wszystko żeby łatwiej było Ci się uczyć i powtarzać. Niektóre ćwiczenia zrobisz na komputerze / telefonie, a inne – możesz sobie “ściągnąć” czy wydrukować. Dodatkowo, sprawdzisz wiedzę dzięki testom i quizom. W grupie na Facebooku i na forum dyskusyjnym także pojawiają się dodatkowe zadania – z nimi utrwalisz wiedzę z webinarów oraz lekcji na żywo.

Co sądzą uczniowie?

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Do kogo jest skierowany Masterclass Pozytywna Akademia Językowa?

Polecam go osobom, które:

 • nie znają angielskiego w ogóle,
 • znają podstawy, ale mają zaległości, gubią się i nie potrafią mówić
 • chcą wyrównać braki, uczyć się z jednym nauczycielem i mieć wszystko w jednym miejscu
 • odczuwają lęk przed używaniem języka, mają blokadę i negatywne doświadczenia w uczeniu się angielskiego
 • są na poziomach A1-A2 (początkujący – niższy średnio-zaawansowany)
 • są na poziomie B1 (średniozaawansowanym), ale chcą wyrównać zaległości
 • chcą używać języka za granicą, w pracy bądź dla przyjemności, by spełniać swoje marzenia
 • dorosłym, młodzieży oraz dzieciom od klasy 4 szkoły podstawowej
 • chcą powtórzyć zagadnienia do egzaminu ósmoklasisty i matury podstawowej
 • chcą dowiedzieć się, jak się uczyć skutecznie, z jakich technik, metod i materiałów korzystać
 • chcą uczyć się angielskiego w dowolnym miejscu i czasie
 • nie chcą błądzić, ale mieć dostęp do świetnych lekcji video i na żywo
 • wiedzą, że samo się nie zrobi i żeby umieć angielski nie wystarczy na niego chodzić czy wykupić kurs.

Dla kogo NIE JEST Masterclass Pozytywna Akademia Językowa?

Masterclass Pozytywna Akademia Językowa nie jest dla osób, które:

 • swobodnie posługują się angielskim
 • bez trudu i stresu się komunikują
 • szukają kursów typowo konwersacyjnych
 • mają swoje sprawdzone sposoby na naukę
 • kolekcjonują kursy – kupują i z nich nie korzystają oczekują efektów bez samodzielnej pracy
 • myślą, że wystarczy kupić kurs i wiedza sama wejdzie do głowy
 • oczekują spektakularnych efektów bez pracy własnej i powtórek
 • są na poziomie wyższym niż B1

Jak mogę kupić dostęp i czy mogę zrezygnować z nauki bez ponoszenia kosztów?

Aby mieć nieograniczony dostęp do wszystkich kursów, materiałów, webinarów i lekcji, nie musisz podpisywać ze mną żadnych umów. Po prostu zdecyduj czy chcesz płacić raz na miesiąc, pół roku lub rok. Do wyboru masz płatność kartą, przez konto PayPal, przelewem natychmiastowym TPay lub przelewem bankowym. Pamiętaj, że możesz zrezygnować w każdej chwili. Subskrypcję możesz anulować w każdym momencie – masz wtedy dostęp do końca opłaconego przez siebie okresu rozliczeniowego i nie płacisz za kolejne miesiące nauki. Niczym więc nie ryzykujesz.

Czy mam gwarancję satysfakcji?

Oczywiście. W przygotowanie i przeprowadzenie wszystkich kursów i lekcji wkładam całe serce. Jestem przekonana o wielkiej wartości, jaką daje Masterclass Pozytywna Akademia Językowa i dlatego daję Ci więc gwarancję satysfakcji. Jeśli program nie spełni Twoich oczekiwań w ciągu 14 dni od pierwszej wpłaty, oddam Ci pieniądze. W momencie rezygnacji utracisz jednak od razu dostęp do programu.

Czym różni się subskrypcja miesięczna od półrocznej i rocznej?

Dostępnymi metodami płatności, czasem trwania dostępu oraz ceną. Przy półrocznym okresie dostajesz 1 miesiąc nauki gratis, a przy zakupie dostępu na rok – aż 3 miesiące gratis. Zawsze dostajesz dostęp do CAŁEJ ZAWARTOŚCI programu – bez względu na jaki okres wykupisz dostęp.

Ile to kosztuje?

Możesz wybrać jeden z trzech wariantów płatności:

OPŁACAJ CO MIESIĄC

39

miesięcznie


KUP DOSTĘP

OPŁACAJ RAZ NA PÓŁ ROKU

195

co pół roku

 • koszt miesięczny 32,50zł
 • zyskujesz 1 miesiąc nauki GRATIS


KUP DOSTĘP

OPŁACAJ RAZ NA ROK

349

co rok

 • koszt miesięczny 29,08zł
 • zyskujesz 3 miesiące nauki GRATIS


KUP DOSTĘP

Przystępując do programu MASTERCLASS Pozytywna Akademia Językowa – bez względu na wybrany wariant płatności  – zawsze otrzymujesz nielimitowany dostęp do CAŁEJ BIBLIOTEKI najwyższej jakości lekcji i materiałów dodatkowych w tym do wszystkich kursów Pozytywnej Akademii Językowej, które do tej pory powstały oraz do wszystkich aktualizacji i nowych lekcji, które będą pojawiały się regularnie. Możesz także uczestniczyć w lekcjach na żywo / webinarach odbywających się co tydzień.

Masz pytania?

Śmiało kontaktuj się ze mną. Wyślij wiadomość na adres
agnieszka@pozytywna-akademia-jezykowa.pl
lub użyj poniższego formularza

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.


Regulamin


Polityka prywatności

Copyright © Pozytywna Akademia Językowa 2022


Youtube


Facebook-f


Instagram