Notifications
Clear all

MASTERCLASS Pozytywna Akademia Językowa Forum

Strona główna

Lekcje na żywo

Tu znajdziesz informacje o lekcjach na żywo

Tematy
13
Posty
116
Forum Participants
Alicja KuhnMarzenna KamińskaAneta PucinskaAgnieszka Sołowiej-Głuszek
Tematy
8
Posty
11
Forum Participants
Agnieszka Sołowiej-Głuszek

LINK DO GRUPY NA FACEBOOKU

Jeśli jesteś na Facebooku, dołącz do naszej grupy: https://www.facebook.com/groups/masterclasspaj

Poćwicz angielski już dzisiaj - bez wymówek, chwila dziennie!

Tu pojawiają się różne ćwiczenia, z którymi poćwiczysz swój angielski. Wpadaj tu więc, komentuj, rób ćwiczenia, a każde z nich zajmie Ci doslownie chwilę.

Tematy
7
Posty
7
Forum Participants
Agnieszka Sołowiej-Głuszek

Przedstaw się - Introduce yourself

Here you can write a few sentences about yourself - in Polish or in English. You can write about your hobby, what you'd like to achieve in English, how you prefer to learn. It's up to you what you tell us so take the first step and start using English to communicate. Please don't worry about your mistakes. The most important is to express what you want and remember, we're here to learn. Tu możesz napisać kilka zdań o sobie - po polsku lub angielsku. Możesz napisać o swoich zainteresowaniach, co chciałbyś / chciałabyś osiągnąć z angielskiego, jak lubisz się uczyć. To zależy od Ciebie co nam powiesz, wiec zrób pierwszy krok i zacznij używać angielskiego do komunikacji. Nie martw się błędami. Najważniejsze - przekaż to, co chcesz. I nie martw tym, że napiszesz coś nie tak. Jesteśmy tu po to, by się uczyć.

Dodatkowe materiały na specjalne dni, okazje i święta

Moi Drodzy, tutaj znajdziecie różne materiały znalezione w Internecie, dzięki którym będzie Wam łatwiej porozmawiać z innymi. Wybiorę dla Was coś ciekawego do posłuchania, przeczytania i inne ciekawostki.

WYMOWA - jak ją ćwiczyć. Wskazówki i doświadczenia.

Jak ćwiczysz wymowę? Co działa, a co nie? Z czym masz problemy?

Problemy językowe - z czym masz problem?

Jeśli są jakieś zagadnienia, które sprawiają Ci problem, daj znać. Jeśli w Masterclass nie znalazłeś/znalazłaś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, koniecznie napisz w tym wątku. Odpowiem w sesjach Q&A w trakcie webinarów i w lekcjach video.

Tematy
1
Posty
1
Forum Participants
Konto testowe

Smile and learn - uśmiechnij się i się ucz

Tutaj znajdziesz śmieszne obrazki, memy, ciekawe historie, różne rzeczy, które znajdziemy w sieci i które wniosą w nasze życie trochę wiedzy i dużo pozytywnej energii.

O czym chcesz się pouczyć?

Moi Drodzy, mam do Was wielką prośbę. 🙂Abym mogła jak najbardziej dopasowywać program Masterclass do Was i Waszych potrzeb, poniżej wpisujcie proszę: - swoje propozycje do webinarów - o czym chcielibyście się ze mną pouczyć? - jakie macie problemy z angielskim? W czym mogłabym Wam pomóc? - jakie tematy powinnam omówić w nagraniach wideo? Dziękuję!

Co udało Ci się zmienić, poprawić czy osiagnąć dzięki Masterclass?

Tutaj napisz jak zmieniła się Twoja nauka, podejście, motywacja itd. Czy wiesz więcej? Czy udało mi się Tobie w czymś pomoc? Jestem bardzo ciekawa!

Forum jest puste

Twoje pytania / sugestie odnośnie platformy Masterclass

Napisz jeśli nie otwiera się jakiś plik, video czy link, jeśli masz wątpliwości jak korzystać z platformy. Tu zgłoś sugestie, zapytania i problemy.

Forum jest puste

×
×

Koszyk